Logo

Wesela:


Każdy z nas pragnie, aby ten szczególny dzień ślubu był wyjątkowy i niezapomniany, a zabawa weselna trwała w najlepsze do białego rana. Jeśli chcecie Państwo zapewnić moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji weselnych swoim gościom, zapraszamy do zabawy z naszymi barmanami!

To Państwo powinni być w centrum uwagi, dlatego nie oferujemy pokazów flair i godzinnego "podrzucania butelki". Skupiamy sie na staranym przygotowaaniu drinków, shotów, koktaili itp. dla wszystkich gości. Naszym zadaniem jest zapewnienie, aby każdy Wasz gość bawił się wyśmienicie, nigdy nie miał "pustego kieliszka", a wódka była zawsze zimna.

Na chwilę obecną jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć wesela do 150 osób (większe, w zależności od Państwa wymagań)

Przygotujmy dla Państwa wyszukaną kartę drinków. W ramach usługi pomożemy wybrać najlepsze drinki i alkohole dostosowane do Państwa możliwości finansowych. Karta drinków jest przygotowywana indywidualnie dla każdego zamawiającego.

Koszt wynajęcia 1 barmana na wesele zaczyna się od 599pln (zależny jest od ilości gości, lokalizacji, oraz dodatkowych atrakcji)
Nie mamy sztywnych cenników. Jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni, a wszystko zależy od państwa wymagań i życzeń.

Jeżeli mają państo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt

Imprezy

  • Urodziny i Imieniny
  • Wieczory panieńskie
  • Wieczory kawalerskie
  • Parapetówki i inne domówki

Details

Bankiety

  • Imprezy Firmowe
  • Imprezy Integracyjne
  • Bankiety
  • Konferencje

Details

Wesela

  • Mniejsze wesela
Na chwilę obecną dysponujemy sprzętem, umożliwiającym nam obsłużenie przyjęcia weselnego do 150 osób.


Details
Barman na Wesele Wrocław - Dolnośląskie | Barman na Wesele Opole - Opolskie

Barman na Wesele Dolnośląskie Barman na Wesele Opolskie Barman na Wesele Śląskie Barman na Wesele Wrocław Barman na Wesele Katowice Barman na Wesele Lubin Barman na Wesele Legnica Barman na Wesele Jelenia Góra Barman na Wesele Leszno Barman na Wesele Głogów Barman na Wesele Rawicz Barman na Wesele Wołów Barman na Wesele Polkowice Barman na Wesele Złotoryja Barman na Wesele Bolesławiec Barman na Wesele Jawor Barman na Wesele Strzegom Barman na Wesele Świebodzice Barman na Wesele Świdnica Barman na Wesele Wałbrzych Barman na Wesele Milicz Barman na Wesele Trzebnica
Barman na Wesele Brzeg Dolny Barman na Wesele Oleśnica Barman na Wesele Oława Barman na Wesele Strzelin Barman na Wesele Dzierżoniów Barman na Wesele Ząbkowice Barman na Wesele Kłodzko Barman na Wesele Nysa Barman na Wesele Oława Barman na Wesele Brzeg Barman na Wesele Kępno Barman na Wesele Opole Barman na Wesele Kluczbork Barman na Wesele Ostrów Wielkopolski Barman na Wesele Opole Barman na Wesele Ozimek Barman na Wesele Olesno Barman na Wesele Kędzierzyn-Koźle Barman na Wesele Częstochowa Barman na Wesele Zabrze Barman na Wesele Tarnowskie Góry Barman na Wesele Zabrze